Kurkuma plátky Madagaskar Vrecúško

1 hodnotenie
€3,90 / ks
Skladom (> 5 ks)

Kurkuma má krásnu zemitú a plnú korenistú chuť. Naša kurkuma pochádza z ostrova Madagaskar a má najvyšší Standard kvality. Aróma je drevitá s ľahkou stopou zázvoru. Vďaka svojej jedinečnej teplej zemitej príchuti zdokonaľuje nielen

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurkuma má krásnu zemitú a plnú korenistú chuť. Naša kurkuma pochádza z ostrova Madagaskar a má najvyšší Standard kvality. Aróma je drevitá s ľahkou stopou zázvoru. Vďaka svojej jedinečnej teplej zemitej príchuti zdokonaľuje nielen jedlá , ale  nápoje a smootie. Kurkuma sa po zbere nakrája na tenké plátky a asi 10 dní suši na horúcom slnku Madagaskaru.Takto si zachová všetkú svoju zemitú chuť . Naša kurkuma prvotriednej kvality z Madagaskuru má hodnoty vysoké hodnoty kurkumínu čo z nej robí jedinečný produkt.

Kurkumín obsiahnutý v kurkume je prírodný antioxidant, ktorý má protizápalové účinky a tiež výhody spojené so spomalením procesu starnutia a prevenciou Alzheimerovej choroby a potenciálnej depresie. Ak chcete s kurkumy víťažiť maximum je dobre ju miešať z čerstvo pomletým čiernym korením. Látka obsiahnutá v čiernom korení piperín pomáha zvyšovať vstrebávané množstvo kurkumínu do nášho tela.

 

Po otvorení odporúčame zvyšný obsah balenia presypať do sklenenej uzatvárateľnej nádoby.

Dodatočné parametre

Kategória: Kompostovateľné vrecúško
Krajina pôvodu: Madagaskar
Čistá hmotnosť: 30g
Balenie: Kompostovateľné vrecúško
Latinský názov: Curcuma longa