Luxusná sada korenia s bledým mlynčekom YOGY

Kód: 852
€59 / ks
Skladom (2 ks)

Pre všetkých nadšencov kvalitného jedla tu máme vianočný balíček YOGY v ktorom nájdete Kvalitný Nemecký mlynček vyrobený z masívneho dreva s keramickým mlecím mechanizmom CeraCut® na ktorom si ľahko nastavíte požadovanú hrúbku mletia, našu vianočnú zmes dvoch unikátnych údených morských solí z Dánska jednu údenú na bukovom a druhú na borievkovom dreve, ktorú nájdete len v našich vianočných balíčkoch zabalenú v luxusnej čiernej plechovke s dvojitým uzáverom, a zmes dvoch výberových čiernych korení pochádzajúcich z Malabarského pobrežia Indie. Malabarské čierne korenie a čierne korenie Tellicherry sú ručne triedené a vyberané sú len tie najkvalitnejšie bobuľky korenia zabalené do luxusnej čiernej plechovky z dvojitým uzáverom. Zabalené v darčekovom balení YOGY.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mlynček na korenie Antique bledý alebo tmavý masív

Kvalitný mlynček na korenie a soľ vyrobený z masívneho dreva, ktorý v sebe ukrýva keramický mlecí mechanizmus CeraCut®. Mlynčeky umožňujú plynulé nastavenie hrubosti mletia od jemného až po hrubé mletie. Detailné spracovanie dreva v kombinácií s nerezovou oceľou s neho robí krásny luxusný doplnok do vašej kuchyne.

 

Zmes výberového čierneho korenia z Indie 

Od staroveku sa s korením obchodovalo v Malabarskej oblasti Indie. Korenie Malabar je zmes rôznych odrôd čierneho korenia, ktoré sa pestuje pozdĺž Malabarského pobrežia južnej Indie. Vďaka monzúnom, ktoré su v tejto oblasti dvakrát ročne tu stále divoko rastú liány čierneho korenia, a preto je Malabarské korenie plné starých pôvodných odrôd. Pestujú a zbierajú ho farmárske rodiny v nedotknutom prostredí Indie. Korenie je ručne zbierané a sušené na slnku. K Malabarskému korenia sme pridali ručne triedené bobuľky čierneho korenia Tellicherry, ktoré svojou jemnosťou krásne dopĺňa ostrosť Malabarského čierneho korenia.

Balenie 80g

Zmes prémiových údených morských solí z Dánska

Len asi 5 percent všetkých údených solí je údených na pravom dreve . Naša údená soľ pochádza z Dánska , kde sa proces údenia zdokonaľoval od staroveku z prastarých čias bájnych Vikingov. Soľ je údená na najkvalitnejšom bukovom a borievkovom dreve, ktoré podľa legiend prináša pocit ochrany, sily, mieru a lásky. Má silnú údenú arómu , preto sa používa ako dokončovacia soľ. Hodí sa naozaj všade , od krémových polievok cez jedlá zo zemiakov , vajíčok. Náš typ! Skúste údenou soľou posoliť pred servírovaním váš štavnatý steak!. Nepoužívajte v mlynčeku! 

Balenie 150g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: