Kurkuma Madagaskar Vrecúško

Novinka
1 hodnotenie
€3,50 / balenie
Skladom (> 5 balenie)

Kurkuma má krásnu zemitú a plnú korenistú chuť. Naša kurkuma pochádza z ostrova Madagaskar a má najvyšší Standard kvality. Aróma je drevitá s ľahkou stopou zázvoru. Vďaka svojej jedinečnej 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurkuma má krásnu zemitú a plnú korenistú chuť. Naša kurkuma pochádza z ostrova Madagaskar a má najvyšší Standard kvality. Aróma je drevitá s ľahkou stopou zázvoru. Vďaka svojej jedinečnej teplej zemitej príchuti zdokonaľuje nielen jedlá , ale  nápoje a smootie. Kurkuma sa po zbere asi 10 dní suši na horúcom slnku Madagaskaru , a následne sa melie na jemný prach. Naša kurkuma prvotriednej kvality z Madagaskuru má hodnoty vysoké hodnoty kurkumínu čo z nej robí jedinečný produkt.

Kurkumín obsiahnutý v kurkume je prírodný antioxidant, ktorý má protizápalové účinky a tiež výhody spojené so spomalením procesu starnutia a prevenciou Alzheimerovej choroby a potenciálnej depresie. Ak chcete s kurkumy víťažiť maximum je dobre ju miešať z čerstvo pomletým čiernym korením. Látka obsiahnutá v čiernom korení piperín pomáha zvyšovať vstrebávané množstvo kurkumínu do nášho tela.

 

Po otvorení odporúčame zvyšný obsah balenia presypať do sklenenej uzatvárateľnej nádoby.

Dodatočné parametre

Kategória: ČERSTVO NAMLETÉ
Krajina pôvodu: Madagaskar
Čistá hmotnosť: 40g
Balenie: Kompostovateľné vrecúško